08:38 pm - Friday 26 May 2017
  • Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!...

    21.05.2017 | 1 comment

Shendetesi

Pavarësisht nëse keni frikë nga gjilpërat ose dhënia e gjakut, vizita në laborator është e domosdoshme për diagnostikimin e cilësdo sëmundj...

LifeStyle

Dyqanet posedojnë lloj-lloj deodorantësh, por mundësitë janë të mëdha që jeni të brengosur rreth efekteve shëndetësore që i sjell përdori...

ShowBiz

Fjolla Morina dhe Fifi këndojnë këngën e Leonora Jakupit (Video)

Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi ka pak ditë që ka publikuar baladën e saj më të re me titu...

21.05.2017 | 0 comments
“Pa asnjë dyshim” Leonora Jakupi e veçantë edhe në klipin e ri, rrëfen detajet e baladës më të re të dashurisë (Video)

Këngëtarja Leonora Jakupi nesër (e shtunë) do të publikojë projektin e saj më të ri muzikor,...

21.05.2017 | 0 comments
Leonora Jakupi ua vë fajin ‘komshinjëve’ për dështimin e kompleksit banesor

Këngëtarja me prejardhje nga Skenderaj, Leonora Jakupi, ka treguar për pamundësinë e realizimit...

21.05.2017 | 0 comments

Fun

Ka trup të vogël por befason me mjaullimë të thellë (Video)

Maçoku Jack që besohet se jeton në Shtetet e Bashkuara ka një mjaullimë shumë të thellë, meg...

21.05.2017 | 0 comments
Tetë punët më të mira në botë

Cilat janë punët më të bukura në botë? Të paguhesh për të fjetur gjumë, për t’u kujdesu...

21.05.2017 | 0 comments
Banorët torturojnë ujkun (Video)

Në një pjesë rurale në Kirgizi, banorët e kanë torturuar ujkun e vetmuar që kishte hyrë në ...

21.05.2017 | 0 comments

Intervista

Muzikë dhe dashuri, Yllka Kuqi: E përmbushur në çdo aspekt të jetës

Yllka Kuqi, këngëtarja e bukur e baladave dhe këngëve qytetare, këtë vit ka qenë më aktive s...

21.05.2017 | 0 comments
“Ti je një luledielli”, fushata që u jep dritë fëmijëve në nevojë! Albana Osmani, bukuroshja e ekranit – ambasadore e kauzave sensibilizuese

“Ti je një luledielli” mban emrin fushata sensibiliezuese e cila dhuroi dritë dhe mijëra buz...

21.05.2017 | 0 comments
Arjola Demiri jashtë kornizave të ‘Xhbanes’, elegante, luftarake dhe një grua e përmbushur në jetë

Arjola Demiri, aktorja tropojane e cila rrëmbeu menjëherë vëmendjen e publikut me rolin e saj ri...

21.05.2017 | 0 comments

Opinjone

Ngritja e Macronit

  Dominique Moisi Këtë herë, sondazhet kishin të drejtë: dy kandidatët e preferuar – Macron...

21.05.2017 | 0 comments
A po vjen fundi i valës së populizmit?

Philippe Legrain Pas vitit të shkuar, kur Mbretëria e Bashkuar votoi për largimin nga Bashkimi Ev...

21.05.2017 | 0 comments
Mendimi i gabuar për një botë pa Trumpin

Martina Butler Boll me ëndrra! Ai që vazhdon të besojë se Donald Trumpi do të rrëshkasë tani ...

21.05.2017 | 0 comments